Red Club x Cartier məmnuniyyətlə elan edir: 18 oktyabr 2022-ci il - 31 yanvar 2023-cü il tarixləri arasında keçiriləcək 2023 Lider Mükafatı (Young Leader Award 2023) üçün müraciətlər qəbul edilir.
Hər il keçirilən beynəlxalq Gənc Lider Mükafatı proqramı RED CLUB x Cartier qlobal sahibkarlar birliyi tərəfindən 2021-ci ildə yaradılmışdır və yarandığı gündən bir məqsədi vardır - gənc sahibkarların sosial əhəmiyyətli təşəbbüslərini dəstəkləmək. Bu ilin əsas mövzusu “Bettering lives” - həyatın yaxşılaşdırılması - daha əlçatan, inklüziv və effektiv səhiyyə təmin edə biləcək həllər tapmaq məqsədi daşıyır.
RED CLUB x Cartier unikal cəmiyyəti bütün dünyada qlobal düşüncəli və sosial məsuliyyətli sahibkarları bir araya gətirir. Əvvəlcə Paris, Milan və Londonu əhatə edən cəmiyyət 2021-ci ildə Moskva və Tokioya qədər genişləndi, 2022-ci ildə Sidney, Barselona, Sinqapur, Dubay, Taybey və Şimali Amerika da ona qoşuldu.
2023-cü ilin aprelində mükafata layiq dörd iddiaçının adı məlum olacaq, qalib isə gələn ilin iyununda Nyu-Yorkda keçiriləcək mükafatlandırma mərasimində elan ediləcək. Qalib 50.000 avro qrant və layihə üçün geniş miqyaslı PR dəstəyi alacaq.
O, mükafatın tərəfdaşları olan Corctaun və Hovard Universitetlərindən fərdi mentorluq proqramını, həmçinin RED CLUB x Cartier-dən xüsusi təlim və mentorluq sessiyalarını tamamlaya biləcək. Digər iştirakçılar 10 000 avro mükafat alacaqlar.
İştirakçılar üçün tələblər:
-Namizədin yaşı: 20-40 yaş.
-Ərizənin təşəbbüskarı - impakt-biznes/qeyri-kommersiya təşkilatında lider mövqe tutan təsisçisi və ya sahibi.
-İddiaçının qurumunun əsas məqsədi – fiziki və psixi sağlamlıq problemlərinin həlli, əhalinin diqqətdən kənarda qalmış qruplarının tibbi yardıma çıxış imkanlarının genişləndirilməsi.
-Şirkətin inkişafı və böyüməsinin ilkin mərhələsi: 1 ildən 7 ilə qədər lisenziyalı/qeydiyyatdan keçmiş fəaliyyət.
-Məhsulun/xidmətin yaradılmasından bəri ən azı 5000 son istifadəçi.
-Xarici maliyyələşdirmə - 1 milyon dollardan az olmamalıdır.
-İngilis dili biliyi səviyyəsi B2-dən aşağı olmamalıdır.
İştirak etmək üçün bu linkə daxil olaraq müraciət edə bilərsiniz: https://apply.redclubcartier.com/submit

Red Club x Cartier are pleased to share the news of the opening of applications for th Young Leader Award 2023, which will run from October 18, 2022 to January 31, 2023.
The annual international Young Leader Award program was created by the global community of entrepreneurs RED CLUB x Cartier in 2021 and from its very creation has one goal - to support socially significant initiatives of young entrepreneurs. This year's key theme Bettering lives aims to find solutions that can deliver more affordable, inclusive and effective healthcare.
The unique RED CLUB x Cartier community brings together globally minded and socially responsible entrepreneurs around the world. Initially launched in Paris, Milan and London, it expanded to Moscow and Tokyo in 2021 and in 2022 accepted Sydney, Barcelona, Singapore, Dubai, Taipei and North America.
In April 2023, the names of four applicants for the award will be known, and the winner will be announced during the awards ceremony in New York next June. The winner will receive a grant of 50,000 euros and large-scale PR support for the project. He will be able to undergo an individual mentoring program from the partners of the award - Georgetown and Howard Universities, as well as special training and mentoring sessions from RED CLUB x Cartier. Other participants will become the winners of 10,000 euros.
Requirements for participants:
-The candidate's age: 20-40 years.
-The applicant is the founder or owner of the impact business/non-profit organization, who holds a leading position in it.
-The main purpose of the applicant's organization is to solve problems of physical and mental health, to increase the access of neglected groups of the population to medical care.
-The initial phase of development and growth of the company: from 1 to 7 years of licensed/registered activity.