İyunun 16-da əfsanəvi multi-platin prodüser Willy William “White Fest” musiqi festivalı çərçivəsində “White beach club” səhnəsində heyrətamiz dj proqramı ilə çıxış edəcək.
Willy William DJ, öz mahnılarının müəllifi və ifaçısı, “Latin Grammy” Mükafatlarının musiqi prodüseri, “Latin Billboard” Mükafatlarının qalibi və MTV Mükafatlarının qalibidir. Onun YouTube videoları 3 milyarddan çox izlənilib. O, J Balvin, Beyonse, Afrojack, Stiv Aoki, David Guetta kimi dünya şou-biznes səhnəsini fəth etməyi bacaran digər sənətçilərlə işləyir.#WHITEFEST yay partisində siz bəstəkarın “LA LA LA”, “EGO”, “MI GENTE” kimi ən parlaq rəqs hitlərini, eləcə də məşhur “BEACHBOYS” nümunələrindən istifadə olunan “GOOD VIBES” mahnılarını eşidəcəksiniz.
Qonaqların qəbulu saat 21:00 – da başlayır.
Festival haqqında:
Bütün yay boyunca Sea Breeze kurort kompleksinin ərazisindəki ən gözəl yerdə - “White beach club”da #WHITEFEST yay musiqi festivalı keçiriləcək.Mövsüm bizə nə vəd edir? Atmosfer, enerji və əlbəttə ki, fantastik əyləncə gecələri Sizə dünya şöhrətli ulduzların: Swanky Tunes, Willy William və bir çox başqa ifaçıların iştirakı ilə unudulmaz təcrübə bəxş edəcək. White beach club-da görüşənədək!

16 июня легендарный мультиплатиновый продюсер Willy William выступит с потрясающей по своим масштабам dj-программой на сцене White beach club* в рамках музыкального фестиваля White fest.
Willy William — dj, автор и исполнитель собственных песен, музыкальный продюсер Latin Grammy Awards, лауреат Latin Billboard Awards, а также лауреат MTV Awards. Его клипы на YouTube просмотрели более 3 миллиардов раз. Он работает с такими именами, как J Balvin, Beyoncè, Afro Jack, Steve Aoki, David Guetta и другими артистами, которые успели покорить сцену мирового шоу-бизнеса. На летней вечеринке #WHITEFEST вы услышите самые яркие танцевальные хиты композитора, такие как ”LA LA LA”, “EGO”, «MI GENTE», а также "GOOD VIBES", в которых используются семплы знаменитых BEACHBOYS.
Сбор гостей в 21:00
О фестивале:
Все лето в красивейшем месте на территории курортного комплекса Sea Breeze – в White beach club* – будет проходить летний музыкальный фестиваль #WHITEFEST. Что обещает нам сезон? Атмосферу, драйв и, конечно, ряд фантастических вечеринок с участием звезд мировой величины: Swanky Tunes, Willy William и многие другие исполнители подарят незабываемые впечатления.